Wyjątkowa pamiątka na wspomnienia – albumy na zdjęcia wklejane

album na zdjęcia wklejane

Chcesz podarować wyjątkowy prezent z okazji ślubu, narodzin dziecka lub innej ważnej okazji? Postaw na wyjątkowy, elegancki album na wklejane zdjęcia. Będzie to z pewnością niecodzienna pamiątka i miejsce na wspomnienia.

Zdjęcia, albumy, wspomnienia

Album na zdjęcia wklejane można wykonać na zamówienie. Masz więc możliwość stworzyć personalizowany album dostosowany do okazji, jak i osoby, której chcesz go podarować. Możesz jako prezent przekazać sam album albo częściowo go już wypełnić. Jeśli masz taką możliwość, wywołaj zdjęcia i wypełnij choć pierwszą stronę, otwierając tym samym historię, którą zapiszą kolejne zdjęcia wkładane do albumu. Tego typu pamiątka dla wielu osób może się okazać absolutnie bezcenna. Magia fotografii wywołanej, opisanej, ułożonej w jakiś ciąg narracyjny sprawia, że zdjęcia ożywają, za każdym razem, kiedy do nich sięgamy. Albumy stają się wyjątkowym nośnikiem naszej pamięci i emocji. Na fotografiach nie ma przecież tylko ludzi i zdarzeń, ale są uczucia i to ich wspomnienie często okazuje się absolutnie bezcenne. Taki personalizowany album na zdjęcia to pamiątka, która sprawdzi się przy bardzo różnych okazjach.

Album na zdjęcia wklejane

Album na zdjęcia ślubne, komunijne, dokumentujące pierwsze miesiące życia dziecka można teoretycznie kupić w każdym większym sklepie. Dzisiaj jednak coraz częściej doceniamy klasyczne albumy na zdjęcia wklejane. W oprawie skórzanej, wykonanej z pięknego lnu, płótna, doskonałej jakości tkanin znajdują się kartki z bezkwasowych papierów w różnych kolorach. Albumy na zdjęcia ręcznie robione dodatkowo są uzupełnione pergaminowymi przekładkami, które chronią zdjęcia przed uszkodzeniem. Okładkę albumu można ozdobić (w zależności od pomysłu, okazji, preferencji) reliefem, nadrukiem, dowolną grafiką, wytłaczanym wzorem lub monogramem. Album może zostać zapakowany do eleganckiego pudełka lub specjalnego futerału. Jest to więc nie tylko miejsce na wspomnienia, ale wyjątkowo estetyczny, zwracający uwagę przedmiot.

 Album na zdjęcia wklejane

Zdjęcia wklejane — dyskretny urok przeszłości

Dzisiaj coraz częściej zdarza nam się doceniać możliwość wykonania czegoś samodzielnie. Tradycyjny album z plastikowymi kieszonkami na zdjęcia może jest i szybki w uzupełnieniu, ale nie ma tego uroku, który zwraca uwagę na album do wyklejania zdjęć. Samo uzupełnianie takiego albumu jest wyjątkowym przeżyciem, pozwala wykorzystać kreatywność, a przy tym powspominać. Pojedyncze, uważne umieszczanie z nim kolejnych zdjęć ma swój absolutnie niepowtarzalny urok, który docenia coraz więcej osób.

Poprzedni artykułJak zrobić dobry portret biznesowy
Następny artykułDJ na wesele cena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj