Szkoła windsurfingu FunSurf – nauka na najwyższym poziomie

Z pewnością nie raz podczas pobytu nad morzem zauważyłeś surferów unoszących się na falach w blasku słońca. Większość tych osób to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których sporty wodne stanowią największą, życiową pasję. Pozostała część to jednak osoby początkujące, które rozpoczynają swoją przygodę z surfowaniem od podstaw. Do najpopularniejszych miejsc, zajmujących się nauką sportów wodnych należy szkoła windsurfingu i kitesurfingu FunSurf, organizująca szkolenia od ponad 25 lat. Chcesz dowiedzieć się, czym dokładnie zajmuje się szkoła oraz co oferuje? Odpowiadamy!

 windsurfing

Kursy kitesurfingu i windsurfingu w Polsce

Kursy kitesurfingu organizowane przez szkołę FunSurf bez wątpienia stanowią najpopularniejszą atrakcję na Półwyspie Helskim w sezonie letnim i nie tylko. Zdecydowana większość kursantów, których zauważyć możesz podczas wylegiwania się na plaży, uczestniczy w szkoleniach FunSurf, co jest jak najbardziej zrozumiałe. W końcu szkoła posiada największy staż ze wszystkich tego typu szkół w Polsce, dysponując najnowocześniejszym sprzętem, ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do kursantów. Kursy kitesurfingu i windsurfingu prowadzone są na sprawdzonym i bezpiecznym akwenie w nieodłącznej asekuracji licencjonowanych instruktorów. Dzięki temu kursanci mogą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Jest to niezwykle istotna kwestia, decydująca o przebiegu i efektywności danego szkolenia.

nauka kitesurfingu

Szkoła FunSurf – lekcje wingfoil już dostępne!

Obecnie w szkole FunSurf zapisać możesz się już nie tylko na kurs windsurfingu, czy kitesurfingu, ale również na profesjonalne lekcje wingfoil! Jest to świetna opcja dla wszystkich osób mających doświadczenie w sportach wodnych, ale również dla tych, które nigdy wcześniej nie miały styczności z deską. Profesjonalni sportowcy uważają, że wingfoil stanowi doskonałe połączenie najpopularniejszych dyscyplin sportów wodnych, będąc jednocześnie najłatwiejszą do nauki odmianą tego typu aktywności. Możesz przekonać się o tym osobiście, biorąc udział w tegorocznych szkoleniach FunSurf. Nie wiesz jak się na nie zapisać? Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową szkoły, a następnie wybierzesz interesującą Cię dyscyplinę. Wybierz konkretne szkolenie oraz przejdź do sekcji “rezerwuj”. Tutaj będziesz mógł zdecydować o rodzaju kursu oraz ilości osób. Proste, prawda? Pracownik FunSurf skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia pozostałych szczegółów. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

Poprzedni artykułDlaczego warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia firmy?
Następny artykułJak pozować do zdjęć biznesowych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj