DJ na wesele cena

dj na wesele

DJ na wesele cena to pojęcie, które elektryzuje wiele Par Młodych nie zdających sobie na początku z wysokości kosztów. Usługa DJ na wesele mieści się w pewnych widełkach cenowych. Znaleźć można oferty dosłownie za kilkaset złotych, jak też usługi za powiedzmy grube tysiące. Co wybrać, jaki budżet przeznaczyć, aby oszczędzić portfel i jednocześnie trafić na godną usługę DJ na wesele ?

DJ na wesele cena

Cena didżeja na wesele jest aspektem usługi, który jest często brany pod uwagę. Zainteresowani potencjalnie atrakcyjną ofertą DJ na wesele często tracimy czas widząc, że niestety ta trakcyjność wynika tylko z niskiej ceny. Zatem także w usługach DJ na wesele (zapewne jak przy innych) cena wiąże się w jakiś sposób z jakością. O tych aspektach taniości i drożyzny podyskutujemy poniżej.

Tani DJ na wesele

dj na wesele cena

Młodzi szukają didżeja na wesele i natrafiają na kilka wydawałoby się super ofert. W mail ofertowym same auto superlatywy, że będzie super, że zawodowo i tak dalej. Co prawda treść maila nie jest poparta materiałami video, czy opiniami zadowolonych klientów, ale co tam, umawiamy spotkanie z DJ na wesele. Spotykamy się i co ? Klapa. Gość nas nie dość że nie przekonał, to jeszcze podejrzenia. Zaczyna jako DJ na wesele ? Nasz ślub będzie dla niego poligonem doświadczalnym ? Tak to zazwyczaj bywa. Niestety zazwyczaj tani DJ na wesele to słaba usługa.

Drogi DJ na wesele

Mamy spory budżet i celujemy wysoko ? Oczywiście nie spotykamy się z osobami oferującymi tanie usługi DJ, ale „musimy” wydać pewien budżet. Zazwyczaj jest dobrze, usługi są przyzwoite, a nawet super. Okraszone dodatkami w postaci fontann iskier, ciężkim dymem, dodatkowymi światłami, gadżetami, czy przebraniami. Tu pozostaje odpowiedzieć sobie na pytanie na czym nam zależy. Czy zabawy w przebieranie na weselu są w naszym guście ? Czy potrzebujemy dodatkowe atrakcje a postaci tańca w chmurach, iskier ogniowych i innych. Drogi DJ na wesele zazwyczaj wyśmienicie spełni swoją główną rolę, ale czasami ta cała oprawa związana z bogatością usługi nie do końca odpowiada wszystkim klientom. Słyszeliśmy także o dodatkowych atrakcjach DJ na wesele w postaci tancerek, czy erotycznego pokazu dla Pana Młodego. Warto w przypadku rozbudowanych usług DJ na wesele sprawdzić czy nie znajduje się w nich coś, co spowoduje zażenowanie i niesmak.

Cenowy złoty środek DJ na wesele

Usługa DJ na wesele w cenie nie niskiej, ale też nie z kosmosu wydaje się usługa najbardziej bezpieczną. O ile oczywiście sprawdzimy ją wcześniej ! Opinie, filmy, zdjęcia u raz jeszcze opinie. Poczta pantoflowa, fora weselna i inne miejsca, w których zasięgniemy opinii o naszym zaplanowanym DJ na wesele. Z pomocą przychodzi Facebook, aczkolwiek nie wiadomo jak długo zakładka opinie na nim będzie gościć. Mapy Google to także miejsce na opinie. Szukajmy, dowiadujmy się, oglądajmy filmy, w końcu spotkajmy się z nim, z naszym wymarzonym DJ na wesele. Wszak bezpośrednia rozmowa i wywarte na nas wrażenie jest też mega istotne. On musi nam pasować także jako człowiek ! Przykładem dobrej usługi jest DJ Robert z Krakowa.

Cena DJ na wesele – dodatkowe koszty

Podpisując umowę z Waszym didżejem na wesele, sprawdźcie, czy w umowie nie ma zapisków o ewentualnych dodatkowych kosztach usługi. Z takich nietypowych i jednocześnie przykrych niespodzianek o których Młodzi dowiadują się czasami po weselu jest:

  • koszt dojazdu DJ na miejsce wesela,
  • nocleg po weselu,
  • dodatkowa osoba w usłudze,
  • ZAiKS,
  • koszt dodatkowej usługi ponad czas określony w umowie
  • dodatkowe usługi.

O ile klienci są świadomi kosztów dodatkowych, które w sposób przejrzysty są zapisane w umowie, o tyle nie ma większego problemu. Gorzej, gdy DJ na wesele zaskoczy Was dodatkową kwotą, którą musicie znaleźć w portfelu, a nie mieliście o niej pojęcia. Wszystkie elementy usługi, które mogą wpłynąć na jej koszt powinny być zawarte w umowie z didżejem na wesele. Niedorzeczne jest wymaganie zwrotu kosztów za transport sprzętu, jeśli w umowie nie było o tym wzmianki. Dobrze jest też poinformowanie Młodych przez didżeja o ewentualnych obowiązkach spoczywających na nich jako na organizatorach wesele. Przykładem może być opłata ZAiKS.

DJ na wesele cena – podsumowanie

Podsumowując nasze rozważania, tania usługa DJ na wesele z reguły nie jest na tyle dobra, żebyśmy mogli sobie na nią pozwolić. Złe wspomnienia z wesela będą długo pamiętane przez nas i naszych gości. Dziś śmiało możemy przytoczyć pewne „widełki” cenowe usługi DJ na wesele:

  • tani DJ na wesele – 1500-2000PLN
  • średnia półka cenowa – 3000-3500PLN
  • drogo, ale zapewne super dobrze 4000-7000PLN.

Cena DJ na wesele oczywiście zależy także od miejscowości, w której odbywa się wesele, ilości obsługi (czasami występuje duet DJ + wodzirej) oraz wielkości wesela determinującej ilość niezbędnego sprzętu.

Poprzedni artykułWyjątkowa pamiątka na wspomnienia – albumy na zdjęcia wklejane
Następny artykułCzy warto zapisać się na warsztaty fotograficzne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj