Inna perspektywa gwarancją sukcesu. Dlaczego warto urozmaicać filmy przy pomocy ujęć z drona?

Otwarcie nowej inwestycji? Pokazanie atrakcyjności działek budowlanych albo całego miasta? Nieruchomości, usługi a nawet produkcja – te i wiele branż może doskonale wyglądać z lotu ptaka. Tworząc film promocyjny, zastanów się nad wykorzystaniem zdjęć z drona.

Jeśli zależy Ci na tym, aby pokazać całą panoramę krajobrazu – koniecznie wykorzystaj do tego drona. Jest o wiele tańsze, niż korzystanie z dawnych metod, na przykład filmowania z samolotu. Obecnie coraz więcej osób decyduje się filmowanie dronem w Warszawie. Jest to doskonała okazja szczególnie dla firm, którym zależy na efektownej i skutecznej promocji.

Przyszłość filmowania

Tak naprawdę nie ma skuteczniej metody na nagranie filmów z lotu ptaka, niż skorzystanie z drona. Film promocyjny urozmaicony takimi zdjęciami z pewnością w odbiorcach wywoła efekt wow. A o to właśnie chodzi w promowaniu marki. Jednak warto pamiętać o tym, że tego typu ujęcia powinny zostać wykonane przez profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko odpowiedni do tego sprzęt, ale też uprawnianie. Specjalistów można znaleźć w firmie PJ Films Studio.

Przydatne funkcje drona

Dron to prawdziwy agent do zadań specjalnych. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. Może filmować z powietrza nisko oraz wysoko. Charakteryzuje się wysoką jakością wideo, dzięki czemu jest chętnie używany również przy produkcji filmów długometrażowych. Zdjęcia z drona w Warszawie mogą wprost zapierać dech w piersiach. Jeśli zależy nam, na przykład na ujęciach znad rzeki czy też jeziora – do właśnie takich celów dron został stworzony. Piękne, czyste ujęcia krajobrazów będą stanowiły doskonałą wizytówkę, na przykład dla każdego biura podróży. Ciekawą funkcją, jaką oferują drony jest także możliwość płynnego podążania za filmowanym obiektem. Daje to niesamowity efekt. Będą to ciekawe i bardzo oryginalne ujęcia, na przykład jadącego samochodu czy też rowerzysty. Kolejną wyjątkową funkcją jest orbitowanie wokół obiektu. Kamera, która podąża za konkretnym obiektem w 360 stopniach – da niesamowity efekt i ożywi każdy produkt. Może to sprawić, że nagle zwykłe drzewo stanie się wyjątkowo ciekawe i dynamiczne w przekazie. Jest to doskonała możliwość na urozmaicenie każdego filmu – nie tylko promocyjnego. Warto jednak pamiętać o tym, aby korzystać jedynie z usług profesjonalistów.

Poprzedni artykułSprzęt fotograficzny
Następny artykułWesela na Zamku w Gniewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj