Atrakcje na wesele – sprawdzone propozycje

Każdej parze młodej marzy się, aby ich wesele było wyjątkowe. Dlatego starannie wybierają miejsce na wesele, dobierają dekoracje, zapraszają najbliższe osoby. Przyjęcie weselne trwa długo, więc poza zabawą taneczną, dobrym jedzeniem i rozmowami z gośćmi warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach na weselu. Urozmaicą one czas gościom i spowodują, że wesele stanie się niezapomniane.

Zacznijmy od fotobudki – hitu ostatnich lat

W ostatnim czasie stałym punktem programu podczas wesela jest fotobudka. Wspólne zdjęcia ze znajomymi, na luzie, ze śmiesznymi gadżetami – kto tego nie lubi? Jest to atrakcja weselna, która zawsze znakomicie się sprawdza, a dzięki niej para młoda ma dodatkową pamiątkę w postaci zdjęć. Coraz częściej fotobudkę można spotkać na w formie fotobusa. Fotobudka zainstalowana jest w środku pojazdu – niewielkiego busika, do którego może wejść kilka osób. Taki pojazd pełni podwójną rolę: robi zdjęcia i jest piękną dekoracją przyjęcia w ogrodzie.

Przemówienia nie muszą być nudne

Pary młode często zapominają, że to one są największą atrakcją na weselu. Może warto zaskoczyć czymś gości: wzruszającym lub zabawnym przemówieniem, zagraniem na instrumencie bądź zaśpiewaniem piosenki z zespołem? A może zaprezentować pokaz zdjęć z dzieciństwa? Na pewno każdy gość chętnie obejrzy slideshow pary młodej i pośmieje się razem z nią.

Przemówienia gości nie muszą być nudne. Starannie przygotowane z elementami komicznymi, mogą spowodować, że goście będą ze śmiechu spadać z krzeseł lub płakać ze wzruszenia i na długo zapamiętają występ przemawiającego. Atrakcje na wesele w formie przemówień gości są w polskiej kulturze często niedocenione. Zwykle przemawia ojciec panny młodej oraz pan młody. Może czas to zmienić i nieco rozszerzyć grono przemawiających?

Czas na romantyczną atmosferę

Podobnie jak fotobudki zimne ognie powoli stają się stałym punktem harmonogramu wesela. Każda para młoda marzy o pięknych zdjęciach, a atrakcja weselna w postaci zabawy z zimnymi ogniami to świetny i sprawdzony sposób na magiczne zdjęcia. Wystarczy po zmroku wyjść na 15 minut na zewnątrz, zapalić zimne ognie, zbliżyć się do siebie i dobrze się bawić. Fotograf ślubny pomoże zaaranżować scenę, aby zdjęcia wyszły jak najpiękniejsze. Podobną do zimnych ogni atrakcją weselną jest świetlisty taniec. Zamiast palących zimnych ogni tańczące na parkiecie pary trzymają świece. Światło świec tworzy magiczną i romantyczną aurę. Również i ta atrakcja na weselu pięknie wychodzi na zdjęciach. Każdy fotograf ślubny chętnie

Odetchnijmy w strefie relaksu

Przed wieloma salami weselnymi rozpościera się piękny ogród. Często pary młode zapominają, że ogród może być znakomitą atrakcją podczas wesela. Warto z niego skorzystać i stworzyć dla gości strefę relaksu, gdzie swobodnie można porozmawiać, zapalić papierosa albo odetchnąć świeżym powietrzem. Wystarczą do tego meble ogrodowe, ławki czy palety. Przydadzą się świecące girlandy, które po zmroku oświetlą teren i stworzą przyjemną atmosferę.

Poza wspomnianymi atrakcjami weselnymi warto wymienić: napis „love”, kącik ze słodkościami, karaoke, Instax, bar lemoniadowy, upominki dla gości, karykaturzysta, wata cukrowa, kącik z Waszymi zdjęciami. Pomysłów można mnożyć. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla Was i klimatu Waszego przyjęcia.

Poprzedni artykułCzy presety lightroom są tylko dla fotografów?
Następny artykułFilmy promocyjne i ich znaczenie w budowaniu marki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj