Wybór fotografa ślubnego

Nie zdarza nam się zbyt często wybierać fotografa ślubnego, zatem kiedy faktycznie jest nam potrzebny nie wiemy za co mamy się zabrać. Najważniejszym kryterium wyboru fotografa powinno być przejrzenie jego porfolio. Jeśli spodobają nam się jego zdjęcia, to już połowa sukcesu.

  1. Plener ślubny za granicą
  2. Jak zorganizować zagraniczną sesję ślubną?
  3. Sesja ślubna sesji ślubnej nie równa

Plener ślubny za granicą

Wiele z par chciałoby aby ich sesja ślubna była zorganizowana za granicą, jednakże jej wybór powinien być bardzo dobrze przemyślany. Poza tym musimy wiedzieć, czy wybrany przez nas fotograf posiada w swojej ofercie zagraniczną sesję ślubną, tak jak fotograf ślubny Żyrardów, który w dniu ślubu współpracuje z drugą osobą, nie ma więc dla nich ujęć, które by im umknęły. Zorganizować sesję ślubną dla laika nie jest łatwo, dzięki zaś współpracy z profesjonalistami zagraniczna sesja ślubna może być dopracowana do perfekcji.

Jak zorganizować zagraniczną sesję ślubną?

Przede wszystkim wybór miejsca stanowi nie lada wyzwanie oraz określenie czy ma być to romantyczna sesja ślubna, odkrywanie nowych miejsc, czy niezapomniane wrażenia, a może wszystko w jednym? Kiedy już mamy wybrane plenery zagraniczne oraz określoną datę, postawmy na wybór tanich linii lotniczych, dzięki którym dolecimy w wiele ciekawych miejsc już za kilka euro. Optymalnie należałoby zaplanować 3 dni, a w tym pierwszy dzień na przylot, drugi na sesję, a trzeci dzień na wylot. Oczywiście powinniśmy wcześniej także przygotować research wybranych miejsc, tak by na miejscu nie marnować czasu na błądzenie i wpasować się w odpowiednie pory dnia i uzyskanie najlepszych ujęć. Para młoda powinna być wypoczęta, jak i osoba w postaci fotografa przed którym kawał roboty do wykonania.

Sesja ślubna sesji ślubnej nie równa

Czy będzie to romantyczny Paryż, Wenecja, czy kilka dni na egzotycznej wyspie pamiętajmy, że zdjęcia obejrzane w portfolio, które tak nas rzuciły na kolana u fotografa na stronie, w rzeczywistości podczas naszego pleneru ślubnego mogą i zapewne wyjdą zupełnie inaczej. Wybierajmy więc niezwykłe miejsca, niekoniecznie te topowe i powtarzalne, a nasz fotograf z pewnością pomoże nam je dobrać. Pomoże nam także opanować stres zarówno w dniu ślubu, jak i podczas sesji zagranicznej. Koszty sesji ślubnej zagranicznej wcale nie muszą być wyższe od krajowej. Może i dziwne, niemniej jednak prawdziwe.

Zakładając, że ślub bierzemy raz w życiu, dajmy sobie szansę na zorganizowanie go tak, jak wcześniej wymarzyliśmy. Z wielu rzeczy można zrezygnować, ale sesja ślubna ze wspomnieniami oraz przepięknymi zdjęciami pozostanie z nami na zawsze.

Poprzedni artykułFotografia biznesowa
Następny artykułJak można fotografować odzież? Sprawdzone triki dla sklepów internetowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj