Kolorowe dymy w ślubnych sesjach zdjęciowych, efekt wow!

Podczas ślubnej sesji zdjęciowej nowożeńcy coraz częściej decydują się na wykorzystanie profesjonalnych wytwornic, wyrzucających gęste kłęby obłoków, magicznie komponujących się na fotografiach. Dzięki użyciu świateł reflektorów możemy dodatkowo uzyskać kolorowe dymy, rozprzestrzeniające się po całym kadrze, które nadają wręcz bajkowego klimatu wykonywanym zdjęciom. To wyjątkowo wzruszająca pamiątka na całe życie.

Jak uzyskać kolorowe dymy podczas sesji zdjęciowych?

Najpiękniejszy efekt możemy uzyskać za pomocą:

  • suchego lodu, czyli bardzo ciężkiego, gęstego dymu, wytwarzanego za pomocą wytwornicy; zwykle znajduje się on w postaci granulatu bądź bloków różnej wielkości, efekt trwa najczęściej od 4 do 6 minut, więc z powodzeniem możemy go użyć podczas ślubnych sesji zdjęciowych, wejścia świeżo upieczonych małżonków na salę weselną czy w trakcie ich pierwszego tańca, nadając mu bajkowego charakteru,
  • dymu wyrzucanego pionowo pod dużym ciśnieniem przez specjalnie skonstruowany gejzer; powstałe gęste, białe obłoki rozpraszają się po całym parkiecie w trakcie pierwszego tańca państwa młodych lub wypełniają cały kadr podczas ślubnej sesji zdjęciowej; jeśli odpowiednio skierujemy światła reflektorów, uzyskamy kolorowe dymy kłębiące się ponad głowami wszystkich weselników, wprawiając ich w wyjątkowy nastrój i zachęcając do szampańskiej zabawy,
  • kurtyny ciężkiego dymu, która wygląda niezwykle efektownie i sprawdzi się doskonale podczas uroczystego wprowadzania pary młodej na salę bankietową, pierwszego tańca nowożeńców, uroczystej prezentacji tortu weselnego oraz jako imponująca dekoracja baru czy sesji zdjęciowej; w wytwornicy umieszczany jest suchy lód, który następnie ulega sublimacji i zostaje wyrzucony w górę pod dosyć dużym ciśnieniem; wyjątkowy efekt uzyskamy, nakierowując na dym kolorowe światła reflektorów; spektakularne widowisko gwarantowane.

W jaki sposób uzyskać efekt WOW na weselu?

Każda para młoda pragnie, aby ich uroczystość ślubna oraz wesele było wyjątkowe, niepowtarzalne i zachwyciło wszystkich gości weselnych. Szukają więc inspiracji i pomysłów na oryginalne atrakcje, które wprawią weselników w szampański nastrój. Najbardziej popularne są fontanny czekoladowe i alkoholowe, bary z kolorowymi drinkami i koktajlami, pokazy taneczne, karaoke czy kolorowe dymy. Te ostatnie możemy uzyskać dzięki profesjonalnej wytwornicy, która wyrzuci w górę gęsty, biały dym, rozchodzący się po chwili po całym pakiecie. Wystarczy, że skierujemy na niego różnobarwne światła reflektorów, aby stworzyć bajkową scenerię podczas pierwszego tańca czy sesji zdjęciowej. Jest to tańsza, ale wciąż efektowna alternatywa dla drogich pokazów pirotechnicznych, organizowanych przez profesjonalne firmy, które potrzebują odpowiednich pozwoleń i certyfikatów bezpieczeństwa. Zapierające dech w piersi widowisko imponująco prezentuje się także na fotografiach, będąc wyjątkową i wzruszającą pamiątką z najważniejszego dnia w życiu.

Poprzedni artykułFormaty kwadratowe, czyli instafoty
Następny artykułPakujemy bagażnik motocyklowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj