Obróbka zdjęć online – najlepsze strony do obróbki zdjęć

Obróbka zdjęć online - najlepsze strony do obróbki zdjęć

Obróbka zdjęć online

Zdarza się czasem, że trzeba obrobić zdjęcie na komputerze znajomego, który nie posiada programu odpowiedniego do obróbki. Co wtedy? Okazuje się, że możliwa jest obróbka zdjęć bez instalowania specjalnych programów, a za pomocą programów online. Programy te działają bardzo sprawnie pomimo ograniczeń.

Najlepsze strony do obróbki zdjęć

Photoshop.com posiada dużo różnych funkcji i pozwala na podstawowa obróbkę zdjęć. Program jest bardzo intuicyjny i nie stwarza żadnych problemów w użytkowaniu. Kolejnym programem do obróbki zdjęć online jest program PicMoney. Oferuje on podstawowe narzędzia jak obracanie, kadrowanie, wyostrzanie czy korekcję ekspozycji. Innym edytorem jest Befunky.com niewymagającym rejestrowania czy logowania. Posiada on trzy różne edytory, normalny z wieloma różnymi funkcjami, artystyczny i edytor dodawania efektów zdjęciowych. Szukając programów do obróbki zdjęć online możemy trafić też na program Fotoflexer.com. Jest on reklamowany jako jeden z najbardziej zaawansowanych programów tego typu. Możemy tu oprócz wielu podstawowych opcji korzystać z wielu filtrów efektownych. Innym program tego typu jest Foto on-line, który jest bezpłatnym programem online. Bardzo przydatna opcja jest to, że program pokazuje krok po kroku co i jak robić, aby uzyskać idealny efekt. Trzeba otworzyć zdjęcie, a następnie patrzeć na wskazówki, które wyskakują z boku. Kolejnym programem może być program PhotoFancy. Jest to również bezpłatny edytor online, który pozwala na łatwą edycję zdjęć. Poza różnymi opcja do obróbki zdjęć, posiada również możliwość dodania różnych scenek i ramek do zdjęć.

Jaki program do obróbki zdjęć online?

Podsumowując jest bardzo wiele programów dostępnych online dzięki którym możemy stworzyć naprawdę wspaniałe zdjęcia bez konieczności logowania się czy rejestrowania na nich, a jednocześnie są one zupełnie darmowe co jest dodatkowym atutem. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i kreatywność.

Poprzedni artykułCo to jest efekt bokeh?
Następny artykułAparat Polaroid, czyli dobry kompakt z natychmiastowym wydrukiem

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj